Specjalista ds. projektów e-Business z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

HBH Sp. zo.o. Sp.k.

Poznań, ul. Wichrowa 28

Ogłoszenie numer: 1651400, z dnia 2017-05-19

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym. Należymy do Grupy Kapitałowej zajmującej się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych, sanitarnych i sieci zewnętrznych.
Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobą ambitną, chętną do podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania wiedzy na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań, ul. Wichrowa 28

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za prowadzenie i wsparcie projektów
w obszarze e-Business oraz administrację i wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych. Ważną częścią obowiązków będzie komunikacja z partnerami niemieckimi.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • pro aktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość pakietu MS office (Word, Excel)

  • umiejętność pracy w wielozadaniowym środowisku z dynamicznym określaniem priorytetów

  • komunikatywność

  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów z obszaru e-Business

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • kompetencje w obszarze IT nie są wymagane

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych z obszaru nowoczesnych technologii we współpracy z centralą firmy w Niemczech.
  • doskonalenie umiejętności analitycznych
  • pozyskanie wiedzy o organizacji i funkcjonowaniu przedsiębiorstwa
  • możliwość szkoleń merytorycznych oraz językowych
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
  • dołączenie do zgranego zespołu
  • darmowy transport autobusowy oraz dofinansowanie posiłków

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce

E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl