Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Projektów UE

Peal Consulting
Warszawa
praca stacjonarna
2591 dni temu

W imieniu swojego klienta poszukujemy samodzielnej osoby, która obejmie stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SPUE/2017

Zakres obowiązków:
  • praca w zespole opracowującym dokumentacje aplikacyjne związane z pozyskiwaniem funduszy unijnych, w tym (wnioski aplikacyjne, studia wykonalności, biznesplany, załączniki)
  • pozyskiwanie danych niezbędnych do opracowania dokumentacji aplikacyjnej
  • analiza możliwości i skuteczności finansowania projektów z programów europejskich
  • współpraca przy rozliczaniu i zarządzaniu projektami dofinansowanymi ze środków zewnętrznych (przygotowywanie wniosków o płatność wraz załącznikami)
  • współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi fundusze
Wymagania
  • doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu studiów wykonalności i wniosków o dofinansowanie na potrzeby aplikowania do funduszy unijnych lub min. 2 letnie doświadczeniew pracy zespołowej w branży funduszy UE (przy aplikowaniu i/lub rozliczaniu)
  • wykształcenie wyższe, preferowane: prawo, ekonomia, finanse/rachunkowość, zarządzanie
  • znajomość zasad pozyskiwania i rozliczania środków z funduszy unijnych, w tym procedur i wytycznych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz syntetycznego i sprawnego opracowywania tekstów
  • dokładność i skrupulatność
  • samodzielność w organizacji pracy oraz dostarczanie rezultatów w terminie
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • dokładność, sumienności i konsekwencji w realizacji wyznaczonych celów
  • dobrej znajomości MS Office (w tym praktycznych znajomości w zakresie MS Excel)
  • umiejętności planowania i pracy pod presją czasu
  • znajomość zagadnień analizy finansowej oraz ekonomicznej do projektów UE będzie atutem
  • dobra znajomość j. angielskiego będzie atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pensję stałą oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku (firma zarządza oraz rozlicza także międzynarodowe projekty
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań

CV prosimy składać do 20.03.2017

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami