Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. projektów wydawniczych

SOWA Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
2612 dni temu

Ogłoszenie numer: 1510770, z dnia 2017-02-01

Sowa Sp. z o.o. jedna z wiodących drukarni cyfrowych w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Obsługa i rozwijanie projektów wydawniczych realizowanych przez spółkę
  • Współpraca z wydawcami, dystrybutorami i autorami
  • Realizacja planów sprzedażowych w ramach projektów

Wymagania

  • Znajomość branży wydawniczej lub rynku dystrybucji książek będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywne myślenie i elastyczność w działaniu
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Obsługa komputera

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze