Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Promocji
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych,
  • zarządzanie projektami (przygotowanie i realizacja kampanii reklamowych),
  • współpraca z podwykonawcami i mediami,
  • opracowanie i wdrażanie sposobu prezentacji wizualnej w sklepach,
  • koordynacja i dbałość o właściwą ekspozycję nowych produktów,
  • udział w bieżących projektach Działu Promocji.
Wymagania:
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, Corel Draw,
  • umiejętności pisania tekstów marketingowych i promocyjnych,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji,
  • kreatywności, odpowiedzialności i umiejętności pracy pod presją czasu.
Kandydat powinien posiadać:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym;

Oferujemy:
  • umowa zlecenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, zdjęcie)

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Pofam Poznań sp. z o.o.

Pofam jest właścicielem sieci sklepów medycznych na terenie Polski, Ukrainy i Białorusi. Intesywnie rozwija działalność exportową zarówno w zakresie produktów własnych ( m.in.protezy piersi Maxima) jak i produktów, których jest dystrybutorem.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Promocji

Specjalista ds. Promocji to osoba, która jest odpowiada za koordynowanie działalności promocyjnej firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie kampanii promocyjno - reklamowej i gadżetów promocyjnych, kontakty z mediami (baza, recenzje, wywiady, pozyskiwanie i prowadzenie patronatów medialnych – negocjacje, tworzenie umów, koordynowanie procesu realizacji umowy), ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl