Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Toruniu na stanowisku:

Specjalista ds. reklamacji i zwrotów
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: sp. zwrot/tor
Opis stanowiska:
  • obsługa działu reklamacji oraz zwrotów towaru

  • analiza korespondencji przychodzącej

  • tworzenie raportów/pism służbowych

  • prowadzenie dokumentacji

  • przyjmowanie oraz rozliczanie reklamacji

  • przyjmowanie zwrotów

  • prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie

  • język niemiecki na poziomie dobrym - warunek konieczny

  • dobra znajomość MS Office

  • umiejętność pisania/redagowania pism służbowych

  • umiejętność komunikacji z trudnymi klientami

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, sumienność, asertywność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • mile widziana znajomość prawa konsumenckiego

Oferujemy:
  • odpowiednie narzędzia pracy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole

  • możliwość szybkiej kariery zawodowej

  • stabilną umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość samorealizacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Reklamacji

Pracownik Działu Reklamacji to osoba, która odpowiedzialna jest za realizację reklamacji klientów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: rozpatrywanie reklamacji klientów, przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje klientów, współtworzenie umów z dostawcami w części dotyczącej reklamacji, przestrzeganie przyjętych norm jakościowych i ilościowych, ...
Pracownik Działu Reklamacji Praca Pracownik Działu Reklamacji