Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. restrukturyzacji

ING Bank Śląski S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2821 dni temu

Nr ref.: JK/DKZR/SR
Miejsce pracy: Warszawa
Umowa na zastępstwo

Zakres obowiązków:
  • analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw w ramach zarządzanego portfela trudnych kredytów
  • ocena pozycji Banku w stosunku do zarządzanego portfela trudnych kredytów
  • wypracowywanie propozycji strategii Banku wobec zarządzanych trudnych kredytów
  • realizowanie zatwierdzonych strategii postępowania z trudnymi kredytami
  • wspieranie jednostek biznesowych w negocjacjach z klientem w ramach zarządzanego portfela trudnych kredytów
  • sporządzanie raportów z realizacji strategii postępowania z trudnymi kredytami wraz z szacunkami wysokości koniecznych rezerw.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne (finanse, bankowość)
  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego w banku lub innej instytucji finansowej
  • znajomości analizy kredytowej i finansowej
  • umiejętności strukturyzowania transakcji kredytowych
  • znajomości zasad rachunkowości i analizy finansowej przedsiębiorstw
  • znajomości elementów prawa gospodarczego
  • umiejętności komunikacji interpersonalnej i pracy w zespole
  • umiejętności negocjacji, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomości MS Office.
Administratorem danych jest ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowice 40-086, Sokolska 34 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dowiedz się więcej, bądź sobą i zaaplikuj na:
www.ingbank.pl/kariera