Specjalista ds. rezerwacji przepraw promowych

euro-solution sp z o.o.

Suchy Las, ul. Klonowa 4, k/Poznania

2 dni temu

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą od 2005 roku na rynku krajowym i zagranicznym.

Wszelkie informacje o firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.euro-solution.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las, ul. Klonowa 4, k/Poznania

Zadania:
  • Kompleksowa obsługa rezerwacji promowych
  • Pozyskiwanie klientów i składanie ofert handlowych
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Współpraca z armatorami promowymi
  • Wystawianie faktur za wykonane usługi
  • Aktywna współpraca z działem spedycji drogowej i innymi działami
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Preferowane doświadczenie w branży
  • Umiejętność pracy i komunikacji w zespole
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiazywania problemów
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość MS Office
  • Systematyczność
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość specyfiki rezerwacji promowych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o kierowanie CV na adres za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Poznaj

Firma euro-solution istnieje w branży transportowej od 2005 roku. Od tego czasu znacznie rozszerzyliśmy naszą działalność między innymi o usługę: spedycji morskiej, przepraw promowych, spedycji targowej, i cały czas się rozwijamy. Działalność naszej firmy obejmuje Polskę oraz kraje Unii Europejskiej (Niemcy, Holandia, Belgia, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Francja, Hiszpania, Włochy, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia) jak również Norwegię, Rosję i Ukrainę.

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Spedytor Praca Spedytor