Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Funduszy UE Wrocław
Specjalista ds. Rozliczeń Projektów Unijnych

Agencja Rozwoju Innowacji SA
Wrocław
praca stacjonarna
2543 dni temu

Ogłoszenie numer: 1626178, z dnia 2017-05-08

Agencja Rozwoju Innowacji S.A. jest firmą świadczącą usługi doradczo-finansowe związane z pozyskiwaniem kapitału na rozwój przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego z funduszy UE.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy do zatrudnienia od zaraz kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy o dofinansowanie;
  • Sporządzanie wniosków o płatność zaliczkowych, cząstkowych oraz końcowych w ramach realizacji projektów zarówno przez przedsiębiorstwa jak i podmioty sektora publicznego;
  • Prowadzenie procedur związanych z realizacją zasady konkurencyjności stosowanych przy realizacji projektów finansowanych z funduszy UE
  • Wsparcie merytoryczne klientów podczas procesu realizacji projektów finansowanych z funduszy UE
  • Opracowywanie  dokumentacji aplikacyjnych o dotacje UE zgodnie z wytycznymi konkursów (wnioski o dofinansowanie, biznes plany, harmonogramy inwestycji).
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu, instytucjami wdrażającymi, partnerami projektu, podwykonawcami.
  • Analiza wytycznych i regulacji prawnych dotyczących funduszy.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie z zakresu rozliczania i/lub zarządzania  projektami finansowanymi ze środków unijnych (preferowane doświadczenie w projektach inwestycyjnych/B+R realizowanych w ramach RPO, POIG, NCBiR).
  • Doświadczenie w sporządzaniu wniosków o dofinansowanie oraz znajomość analizy finansowej – mile widziane.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Biegła obsługa pakietu MS Office.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w ciekawych projektach.
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Możliwość pracy zdalnej także przy zastosowaniu umów o współpracy
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.