Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Zamówień Warszawa
Specjalista ds. rozliczeń serwisowych

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2403 dni temu

Spółka Kaeser Kompressoren  Sp. z o.o. – producent urządzeń do wytwarzania sprężonego powietrza

poszukuje kandydatów

do pracy w dziale serwisu na stanowisko:

(miejsce pracy Warszawa )

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Doskonałe zdolności organizacji pracy
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Uprzejmość i życzliwość w stosunku do klientów
  • Znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków na stanowisku specjalisty ds. rozliczeń serwisowych:
  • Przygotowanie ofert serwisowych
  • Wystawianie faktur
  • Zamawianie towarów od dostawców krajowych i sprzedaż części zamiennych
  • Obsługa systemu SAP związanego z działalnością serwisu
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie