Praca.pl Praca Dolnośląskie Wilczyce Specjalista ds. Badań Rynku Wilczyce
Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży Internetowej i E-marketingu

CLARENA sp. z o.o. sp. komandytowa
Wilczyce
praca stacjonarna
2450 dni temu
Miejsce pracy: Wilczyce, woj. dolnośląskie

Zadania:
  • bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów - szczególnie w obszarze e-commerce,
  • tworzenie koncepcji działań promocyjnych i reklamowych w internecie,
  • budowanie strategii sprzedaży oraz strategii promocyjnej e-sklepu w oparciu o analizę sprzedaży i obserwacje rynkowe,
  • przygotowywanie planów sprzedaży e-sklepu i ich realizacja,
  • raportowanie wyników sprzedaży oraz reklamowych, wyciąganie wniosków, optymalizacja działań bieżących,
  • udział w budowaniu i administrowaniu serwisów internetowych spółek z Grupy CLARENA we współpracy z działem kreacji i programistą,
  • prowadzenie kampanii reklamowych na platformach AdWords, Facebook oraz innych,
  • prowadzenie kampanii e-mail marketingu przy użyciu rozwiązań autorskich bądź płatnych,
  • prowadzenie działań SEO i SEM, content marketing,
  • analiza bieżąca konta Google Analytics oraz innych narzędzi statystycznych.
Idealny Kandydat:
  • dobra znajomość branży e-commerce i e-marketingu,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych oraz wiedza z zakresu bieżących trendów marketingu oraz e-marketingu,
  • doświadczenie w kierowaniu sklepem internetowym będzie dodatkową zaletą,
  • znajomość systemów CRM oraz metodyk pracy np. Agile – mile widziane,
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych, wysoka determinacja w działaniu,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • zdolność analitycznego myślenia i interpretacji danych,
  • przejawianie inicjatywy w szukaniu nowych rozwiązań,
  • systematyczność, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i dynamizm w działaniu,
  • dobra znajomość j. angielskiego.
Oferujemy:
  • wyjątkową szansę uczestnictwa w kreowaniu dynamicznego rozwoju sprzedaży na rynku e-commerce,
  • inspirujące wyzwania i możliwości rozwoju w profesjonalnym środowisku,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współpracę z zaangażowanym i doświadczonym zespołem marketingu,
  • niezbędne narzędzia pracy.