Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kreślarz Poznań
Specjalista ds. rysunku technicznego

PGB Human Resources
Poznań
praca stacjonarna
2732 dni temu

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta, międzynarodowego producenta maszyn z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie gospodarowania odpadami, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: SRT__1016_POZ_BUD
Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za tworzenie rysunków technicznych,
  • tworzenie projektów na potrzeby Firmy,
  • szkicowanie.
Wymagania:
  • znajomość programu AutoCad, Inventor lub Revit,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość  j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • doświadczenie  w branży budowlanej.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełny pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pełny pakiet socjalny,
  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

ENGINEERING and INDUSTRY

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w inżynierii i przemyśle
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com