Specjalista ds. Sieci

Horyzont Doradztwo Personalne

Zabrze

13 godz. temu

Naszym Klientem jest renomowana międzynarodowa firma działająca w branży technik zamocowań z siedzibą na Śląsku, który w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
Nr Ref.: 3644/2017/PR

Zadania:
  • pozyskiwanie i obsługa sieci handlowych wielkopowierzchniowych w zakresie realizowania kontraktów i strategii,
  • rozwijanie i budowanie rynku w obszarze sprzedaży B2B,
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów,
  • przygotowywanie ofert i oraz realizacja planów sprzedażowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w branży technicznej - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne,
  • duża samodzielność i świetna organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci

Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Administrator Sieci Praca Administrator Sieci

Rekrutują z Praca.pl