Najnowsze oferty pracy

  • Agent ds. Sprzedaży Usług Prawnych

    Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.   pomorskie    praca mobilna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie / agencyjna / o staż/praktykę / kontrakt B2B   2 999 - 20 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zakres obowiązków, to samodzielne działanie na rzecz pozyskania klientów, do których należą osoby chcące skorzystać z następujących produktów: Dochodzenie roszczeń z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy, błędów medycznych; Prowadzenie spraw o unieważnienie kredytu w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Handlowiec On-line Gdańsk
Specjalista ds. sprzedaży internetowej

P.H.U. Inter­Grahen Henryk Workowski
Gdańsk
praca stacjonarna
2222 dni temu

Ogłoszenie numer: 1931875, z dnia 2018-03-26

Firma Inter-Grahen zajmująca się od ponad 20 lat dystrybucją narzędzi w Polsce północnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Budowa i rozwój sprzedaży internetowej poprzez portale aukcyjne i sklepy internetowe (wystawianie aukcji w portalu Allegro, wprowadzanie ofert produktowych do sklepów internetowych, raportowanie wyników sprzedaży).
  • Obsługa porównywarek cenowych (analiza rynku z uwzględnieniem działań konkurencji).
  • Telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klientów (doradztwo techniczne, przyjmowanie zamówień, rozwiązywanie problemów).
  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz realizacja zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży (paragony, faktury).
  • Tworzenie i pielęgnowanie długofalowych relacji z nowymi klientami  firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży on-line.
  • Bardzo dobra obsługa komputera, łatwość w poruszaniu się w sieci.
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja własnej pracy.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne.
  • Znajomość branży narzędziowej.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w wieloletniej firmie.
  • Umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy.
  • Ciągły rozwój kompetencji poprzez szkolenia.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.