Specjalista ds. Sprzedaży Regionalnej
pl / en

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-29

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

pomorskie

2016-06-27

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

pomorskie

2016-06-24

Sprzedaż / Obsługa klienta

pomorskie, Białystok
pomorskie, Słupsk

Specjalista ds. Sprzedaży Regionalnej- Ogłoszenie archiwalne

Praca OTOMOTO / Motoryzacja / Sprzedaż / Obsługa klienta / Ubezpieczenia / pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 1016606, z dnia 2016-03-09

www.otomoto.pl

OTOMOTO

największy serwis ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce

obecnie poszukuje osób z całej Polski do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie Klientów
  • prowadzenie warsztatów dla nowych i współpracujących Klientów
  • opieka nad kluczowymi Klientami
  • dosprzedaż

Wymagania

  • doświadczenie na powyższym stanowisku
  • znajomość branży motoryzacyjnej (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub kredytowej również mile widziane)
  • udokumentowane osiągnięcia sprzedażowe
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz prezentacji

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy w postaci: telefonu, samochodu, notebooka, karty paliwowej
  • pracę w największym serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet benefitów