Specjalista ds. Sprzedaży Regionalnej
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Specjalista ds. Sprzedaży Regionalnej

Poznaj stanowisko:
Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...

czytaj więcej: Przedstawiciel Regionalny

Praca Przedstawiciel Regionalny

Specjalista ds. Sprzedaży Regionalnej - Ogłoszenie archiwalne

Praca OTOMOTO / Motoryzacja / Sprzedaż / Obsługa klienta / Ubezpieczenia / pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Przedstawiciel Regionalny Polska Północna Hays Poland pomorskie

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Rynku InterKadra Sp.z o.o pomorskie

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Rynku InterKadra Sp. z o.o. pomorskie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 1016606, z dnia 2016-03-09

www.otomoto.pl

OTOMOTO

największy serwis ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce

obecnie poszukuje osób z całej Polski do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie Klientów
  • prowadzenie warsztatów dla nowych i współpracujących Klientów
  • opieka nad kluczowymi Klientami
  • dosprzedaż

Wymagania

  • doświadczenie na powyższym stanowisku
  • znajomość branży motoryzacyjnej (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub kredytowej również mile widziane)
  • udokumentowane osiągnięcia sprzedażowe
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz prezentacji

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy w postaci: telefonu, samochodu, notebooka, karty paliwowej
  • pracę w największym serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet benefitów