Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Transportowych / Handlowiec

Technotop Sp. z o.o.

Piaseczno

Ogłoszenie numer: 1812710, z dnia 2017-10-17

Firma Technotop Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku w transporcie międzynarodowym pod marką TESLOX.

Specjalizuje się w przewozie towarów na samochodach z zabudową plandeka i chłodnia.

NOWE Samochody 3,5t oraz zestawy 40t. IVECO, OPEL, SCANIA, MERCEDES

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników z doświadczeniem w transporcie

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze usług transportowych na terenie Europy;
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami i kontrahentami;
  • Negocjowanie warunków handlowych z nowymi i obecnymi klientami;
  • Aktywna współpraca z działami operacyjnymi wewnątrz firmy w zakresie pozyskiwania nowych klientów;
  • Wyjazdy służbowe do klientów i kontrahentów;
  • Podtrzymywanie relacji z obecnymi kontrahentami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziany kierunek Logistyka Transport;
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji w obszarze sprzedaży usług oraz umiejętność wykorzystania ich w praktyce;
  • Aktywne prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość j. francuskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskiwanych wyników;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Poznaj

Firma Technotop Sp. z o.o. narodziła się z marzenia i pasji ludzi, którzy ją tworzą. Naszą misją jest tworzenie najefektywniejszych rozwiązań logistycznych w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl