Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1812710, z dnia 2017-10-17

Firma Technotop Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku w transporcie międzynarodowym pod marką TESLOX.

Specjalizuje się w przewozie towarów na samochodach z zabudową plandeka i chłodnia.

NOWE Samochody 3,5t oraz zestawy 40t. IVECO, OPEL, SCANIA, MERCEDES

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników z doświadczeniem w transporcie

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Transportowych / Handlowiec

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze usług transportowych na terenie Europy;
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami i kontrahentami;
  • Negocjowanie warunków handlowych z nowymi i obecnymi klientami;
  • Aktywna współpraca z działami operacyjnymi wewnątrz firmy w zakresie pozyskiwania nowych klientów;
  • Wyjazdy służbowe do klientów i kontrahentów;
  • Podtrzymywanie relacji z obecnymi kontrahentami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziany kierunek Logistyka Transport;
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji w obszarze sprzedaży usług oraz umiejętność wykorzystania ich w praktyce;
  • Aktywne prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość j. francuskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskiwanych wyników;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl