Podobne oferty pracySpecjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Swój pierwszy Klub Jatomi Fitness otworzyliśmy w Warszawie Blue City w 2008 roku. Obecnie posiadamy 51 klubów w całej Polsce oraz w takich krajach jak Czechy, Malezja, Indonezja oraz Tajlandia.

Na co dzień zmieniamy ludzkie życie! Koncentrujemy się na dostarczaniu naszym Klubowiczom najwyższej jakości usług w zakresie fitnessu oraz niesamowitych sportowych doznań. U nas spotkasz najbardziej doświadczonych trenerów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu żywienia i zdrowego trybu życia.

Brzmi to dla Ciebie super? Chcesz dowiedzieć się więcej i być częścią ciekawej oraz dynamicznej rozwijającego się firmy z branży fitness?

To świetnie! Poszukujemy młodych, utalentowanych Specjalistów ds. sprzedaży, którzy razem z nami będą promować zdrowy tryb życia. Nie przejmuj się, jeśli nie masz wiedzy i doświadczenia na miarę eksperta, wszystkiego Cię nauczymy. Jedyne czego wymagamy to pozytywne nastawienie, komunikatywny angielski i chęć rozwoju :)

Brzmi interesująco? Nie czekaj, wyślij zgłoszenie i wpadnij do nas na RECRUITMENT DAY i dowiedz się więcej – ŚRODA 19.10.2015 WARSZAWA ZŁOTE TARASY !

Nasz Rekruter skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia obecności.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl