Specjalista ds. sprzedaży

Jatomi Fitness

Warszawa

515 dni temuSpecjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Swój pierwszy Klub Jatomi Fitness otworzyliśmy w Warszawie Blue City w 2008 roku. Obecnie posiadamy 51 klubów w całej Polsce oraz w takich krajach jak Czechy, Malezja, Indonezja oraz Tajlandia.

Na co dzień zmieniamy ludzkie życie! Koncentrujemy się na dostarczaniu naszym Klubowiczom najwyższej jakości usług w zakresie fitnessu oraz niesamowitych sportowych doznań. U nas spotkasz najbardziej doświadczonych trenerów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu żywienia i zdrowego trybu życia.

Brzmi to dla Ciebie super? Chcesz dowiedzieć się więcej i być częścią ciekawej oraz dynamicznej rozwijającego się firmy z branży fitness?

To świetnie! Poszukujemy młodych, utalentowanych Specjalistów ds. sprzedaży, którzy razem z nami będą promować zdrowy tryb życia. Nie przejmuj się, jeśli nie masz wiedzy i doświadczenia na miarę eksperta, wszystkiego Cię nauczymy. Jedyne czego wymagamy to pozytywne nastawienie, komunikatywny angielski i chęć rozwoju :)

Brzmi interesująco? Nie czekaj, wyślij zgłoszenie i wpadnij do nas na RECRUITMENT DAY i dowiedz się więcej – ŚRODA 19.10.2015 WARSZAWA ZŁOTE TARASY !

Nasz Rekruter skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia obecności.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl