Specjalista ds. Sprzedaży

Klient portalu Praca.pl

Wrocław

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 1875136, z dnia 2018-02-14

Spółka specjalizująca się w świadczeniu usług serwisowych i handlowych dla placówek medycznych, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: 201802131217

Opis stanowiska

  • Telefoniczne pozyskiwanie Klientów na usługi serwisowe;
  • Wyjazdy związane z pozyskiwaniem nowych klientów;
  • Sprzedaż aparatury medycznej (anestezjologia, intensywna terapia)
  • Telefoniczne utrzymywanie relacji z Klientami Spółki;
  • Przygotowywanie ofert handlowych na usługi serwisowe;
  • Raportowanie wyników pracy.

Wymiar pracy:

  • Pełen etat (umowa o pracę) w zadaniowym systemie czasu pracy.

Wymagania

  • Silna motywacja do pracy i zorientowanie na cel;
  • Wysoki poziom kultury osobistej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zainteresowanie rozwojem w ramach profilu działalności firmy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego;
  • Doświadczenie w kontaktach z placówkami ochrony zdrowia;
  • Znajomość branży medycznej;
  • Znajomość Języka Angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Specjalistyczne szkolenia;
  • Stabilną współpracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku pod ogłoszeniem APLIKUJ TERAZ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom uprzejmie dziękujemy za nadesłane aplikacje.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży