Specjalista ds. sprzedaży

ARPI Staffing Sp. z o. o.

Warszawa

5 dni temu

Jesteśmy częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który od 18 lat skutecznie realizuje rekrutacje dla różnych gałęzi biznesu. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • sprzedaż produktów i usług firmy B2B
  • pozyskiwanie informacji z rynku
  • poszukiwanie inspiracji do dalszego rozwoju organizacji
  • możliwość prowadzenia samodzielnych projektów
  • administracja dokumentacji sprzedażowej i finansowej
  • prowadzenie kalendarza spotkań (umawianie spotkań, prowadzenie korespondencji z Klientami, etc.)
  • aktualizacja treści na stronie www i baz kontaktów
  • wsparcie wdrożenia Klientów w system raportowania
  • wsparcie organizacji spotkań branżowych (prezentacje, konferencje, szkolenia)
Poszukiwane kompetencje
  • min 2 lata  doświadczenia w sprzedaży B2B
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonała organizacja pracy (dokładność, staranność)
  • wysoka komunikatywność i umiejętności interdyscyplinarne
  • samodzielność, kreatywność, pracowitość
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i relacji z ludźmi
  • logiczne myślenie, zdolności analityczne
  • lekkie pióro
Oferujemy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z wybitnymi ekspertami z branży
  • forma zatrudnienia zależna od preferencji Kandydata (umowa o pracę/kontrakt)
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (podstawa + prowizje)
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • ciekawą pracę pełną wyzwań

Poznaj

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, obecnego w Polsce od 2001 roku. Oferujemy usługi rekrutacyjne obejmujące zatrudnienie na stałe, pracę tymczasową, rozwiązania typu ,,try & hire" oraz całkowity outsourcing pracowniczy wybranych obszarów działania spółki. Obecnie dla naszego Klienta, lidera na Polskim rynku w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudowywaniem sił sprzedaży, szukamy kandydatów do pracy na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży