Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 godz.
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. promocji i reklamy

Elamed Sp.zo.o Sp.k
Katowice
praca stacjonarna
3287 dni temu

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy czasopisma branżowe, książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopismach branżowych,
  • realizacja założonych, indywidualnych oraz zespołowych planów i celów sprzedaży,
  • bieżąca współpraca i podtrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
  • reprezentowanie redakcji na imprezach branżowych,
  • monitorowanie przyznanego sektora rynku.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (bądź w trakcie studiów zaocznych),
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
  • zdolności negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana umiejętność obsługi programu CRM.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia),
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pracę w jednym z największych wydawnictw branżowych w Polsce.