Specjalista ds. systemów sprzedaży

Arriva Polska Sp. z o. o.

Toruń

10 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
  • Kreowanie i wdrażanie polityki dot. Sprzedaży biletów,
  • Koordynowanie systemów odpowiedzialnych za sprzedaż biletów i innych usług,
  • Rozwój sieci sprzedaży przez wdrażanie nowych kanałów dystrybucji i walidacji biletów,
  • Analiza rynku w zakresie innowacyjnych kanałów dystrybucji biletów oraz samoobsługowych systemów rozliczeń,
  • Organizacja sprzedaży w punktach stacjonarnych oraz nadzór nad kasami biletów Spółki,
  • Kreowanie polityki zakupowej dotyczącej infrastruktury sprzedażowej,
  • Analiza sprzedaży eksploatacyjnej w obszarze działania Spółki oraz podejmowanie działań mających na celu zabezpieczenie przychodów,
  • Monitoring, kontrola systemu rozliczeń eksploatacyjnych sprzedaży,
  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z partnerami biznesowymi,
  • Negocjowanie warunków współpracy z partnerami biznesowymi, przygotowywanie umów oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Sporządzanie, opiniowanie oraz wdrażanie przepisów, instrukcji, okólników, rozdzielników  z zagadnień regulacji handlowych,
  • Kreowanie wizerunku spółki w sektorach związanych z działalnością Spółki.
Oczekujemy:
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe – preferowany profil informatyczny,
  • Dobrej znajomości zagadnień z zakresu tworzenia/organizacji systemów sprzedażowych,
  • Zmysłu analitycznego,
  • Znajomości systemów teleinformatycznych.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę, gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój osobisty,
  • Bardzo ciekawą pracę w środowisku transportu publicznego, wykorzystującym najnowsze technologie,
  • Ciekawy system benefitów pozapłacowych.

Poznaj stanowisko: Wdrożeniowiec

Konsultant wdrożeniowiec zajmuje się wdrażaniem zintegrowanych systemów informatycznych (głównie klasy CMMS, EAM, ERP, ERP II, MRP), które służą do zarządzania przedsiębiorstwem. Do głównych obowiązków konsultanta należy: analiza potrzeb klienta oraz rozwiązanie problemów związanych z użytkowaniem systemu informatycznego, przygotowanie oferty lub prezentacji u klienta, opracowywanie analizy ...
Wdrożeniowiec Praca Wdrożeniowiec

Rekrutują z Praca.pl