Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1851338, z dnia 2017-11-14

CCA Europe.pl Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie aplikacji wspierających nowoczesny biznes, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji dla bankowości. Nasz zespół tworzą eksperci w swojej dziedzinie, ludzie z pasją, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie i zostać współtwórcą międzynarodowego projektu, zapoznaj się ze szczegółami oferty i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne.

Specjalista ds. testowania oprogramowania

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • testowanie oprogramowania,
  • zapewnienie wysokiej jakości rozwijanego oprogramowania,
  • realizację scenariuszy testowych,
  • tworzenie, utrzymywanie i rozwój scenariuszy testowych na podstawie dokumentów analitycznych,
  • raportowanie wykonywanej pracy,
  • współpracę z analitykami i zespołem programistów.

Wymagania

  • znajomości podstaw baz danych i języka SQL,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie,

  • samodzielność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku testera oprogramowania,

  • wiedza z zakresu bankowości,

  • znajomość JIRA, SVN,

  • certyfikat ISTQB.

Oferujemy

  • łatwy dojazd i dogodna lokalizacja naszego biura (pl. Legionów),
  • umowę o pracę, pełny etat,
  • pakiet socjalny oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Nie jesteśmy korporacją, ale mamy ugruntowaną pozycję na rynku (istniejemy już kilkanaście lat).

Jeżeli uważasz, że spełniasz stawiane wymagania i chciałbyś rozwijać się w Naszej firmie, wyślij list motywacyjny i CV za pomocą przycisku

podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

Uwaga, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl