Specjalista ds. testowania oprogramowania

CCA Europe.pl Sp z o.o.

Wrocław

89 dni temu

Ogłoszenie numer: 1851338, z dnia 2017-11-28

CCA Europe.pl Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie aplikacji wspierających nowoczesny biznes, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji dla bankowości. Nasz zespół tworzą eksperci w swojej dziedzinie, ludzie z pasją, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie i zostać współtwórcą międzynarodowego projektu, zapoznaj się ze szczegółami oferty i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • testowanie oprogramowania,
  • zapewnienie wysokiej jakości rozwijanego oprogramowania,
  • realizację scenariuszy testowych,
  • tworzenie, utrzymywanie i rozwój scenariuszy testowych na podstawie dokumentów analitycznych,
  • raportowanie wykonywanej pracy,
  • współpracę z analitykami i zespołem programistów.

Wymagania

  • znajomości podstaw baz danych i języka SQL,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie,

  • samodzielność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku testera oprogramowania,

  • wiedza z zakresu bankowości,

  • znajomość JIRA, SVN,

  • certyfikat ISTQB.

Oferujemy

  • łatwy dojazd i dogodna lokalizacja naszego biura (pl. Legionów),
  • umowę o pracę, pełny etat,
  • pakiet socjalny oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Nie jesteśmy korporacją, ale mamy ugruntowaną pozycję na rynku (istniejemy już kilkanaście lat).

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...
Tester Praca Tester