Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. turystyki przyjazdowej

Marco der Pole
Kraków
praca stacjonarna
3109 dni temu

Ogłoszenie numer: 832980, z dnia 2015-10-19

Marco der Pole s.j. jest biurem turystyki przyjazdowej z siedzibą w Krakowie od 20 lat organizującym podróże dla obcokrajowców do Polski i krajów Europy środkowo – wschodniej głównie o charakterze kulturowym i edukacyjnym.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. turystyki przyjazdowej i oferujemy pracę na pełny etat w biurze w centrum Krakowa.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

  • tworzenie ofert i programów turystycznych,
  • rezerwacja świadczeń dla turystów przyjeżdżających do Polski,
  • obsługa imprez turystyki przyjazdowej,
  • komunikacja z podwykonawcami firmy,
  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientami zagranicznymi,
  • negocjacje cenowe,
  • reprezentowanie biura w kontaktach z kontrahentami zagranicznymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języków niemieckiego i angielskiego lub alternatywnie niemieckiego i francuskiego przy czym język niemiecki i francuski  są językami wiodącymi,
    w codziennym użyciu w pracy,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność i inicjatywa,
  • umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • orientacja w geografii turystycznej i atrakcjach turystycznych Polski,
  • wcześniejsze doświadczenie w turystyce jest niekonieczne lecz będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę na etat na samodzielnym stanowisku z dużym zakresem autonomii w biurze w centrum Krakowa, w stałych godzinach pracy, w małym lecz zwartym i zżytym zespole,
  • stały kontakt z językiem obcym, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnictwo w podróżach studyjnych,
  • wynagrodzenie odpowiadające średniemu wynagrodzeniu na tym stanowisku plus premie