Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1848667, z dnia 2017-11-14

ZRUG Spółka z o.o. jest firmą budowlaną z tradycjami sięgającymi lat 70-tych ubiegłego wieku. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji w obszarach takich jak gaz ziemny, ropa naftowa, paliwa, ciepłownictwo oraz ochrona środowiska. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Umów

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • opracowywanie i opiniowanie warunków umów z Inwestorem, dostawcami i podwykonawcami,
  • przygotowywanie zabezpieczeń umów zgodnie z wymaganiami inwestora,
  • zarządzanie wniesionymi zabezpieczeniami,
  • zapewnienie zgodności treści umowy podwykonawczej z umową z inwestorem,
  • prowadzenie rejestru umów oraz archiwizowanie dokumentów prawnych,
  • prowadzenie negocjacji i uzgodnień z kontrahentami oraz organami administracji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, cywilnego, PZP,
  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • dobra znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności negocjacyjne , dokładność i dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia, dofinansowanie studiów podyplomowych),
  • telefon komórkowy, komputer, samochód do celów służbowych,
  • pakiet socjalny( ZFŚS, ubezpieczenie grupowe).

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

ZRUG Sp. z o.o.

ZRUG Sp. z o. o.  jest firmą inżynierską, która buduje i remontuje infrastrukturę gazowniczą, wodociągową i kanalizacyjną. Zapewnia kompleksową gazyfikację miast i gmin, również w systemie BOT. Od początku swego istnienia głównym celem realizowanej przez firmę polityki jest wysoka jakość wszystkich oferowanych usług.

Jako pierwsza firma gazownicza w 1997 roku uzyskaliśmy Certyfikat ISO 9002 i od tego czasu w sposób świadomy i udokumentowany dbamy o zadowolenie naszych Klientów, Dostawców, Pracowników, a także o środowisko naturalne.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Umów Budowlanych

Specjalista ds. Umów Budowlanych to osoba odpowiedzialna za przygotowanie formalno - prawnej strony umów budowlanych. Do obowiązków pracownika tego należy, m.in.: sporządzanie umów podwykonawczych, załączników, aneksów i deklaracji wekslowych do umów, sporządzanie zestawień umów realizowanych i planowanych, sporządzanie zleceń, kompletowanie dokumentów rejestrowych firm ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl