Specjalista ds. Umów

ZRUG Sp. z o.o.

Poznań

48 dni temu

Ogłoszenie numer: 1848667, z dnia 2017-11-28

ZRUG Spółka z o.o. jest firmą budowlaną z tradycjami sięgającymi lat 70-tych ubiegłego wieku. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji w obszarach takich jak gaz ziemny, ropa naftowa, paliwa, ciepłownictwo oraz ochrona środowiska. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • opracowywanie i opiniowanie warunków umów z Inwestorem, dostawcami i podwykonawcami,
  • przygotowywanie zabezpieczeń umów zgodnie z wymaganiami inwestora,
  • zarządzanie wniesionymi zabezpieczeniami,
  • zapewnienie zgodności treści umowy podwykonawczej z umową z inwestorem,
  • prowadzenie rejestru umów oraz archiwizowanie dokumentów prawnych,
  • prowadzenie negocjacji i uzgodnień z kontrahentami oraz organami administracji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, cywilnego, PZP,
  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • dobra znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności negocjacyjne , dokładność i dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia, dofinansowanie studiów podyplomowych),
  • telefon komórkowy, komputer, samochód do celów służbowych,
  • pakiet socjalny( ZFŚS, ubezpieczenie grupowe).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Umów Budowlanych

Specjalista ds. Umów Budowlanych to osoba odpowiedzialna za przygotowanie formalno - prawnej strony umów budowlanych. Do obowiązków pracownika tego należy, m.in.: sporządzanie umów podwykonawczych, załączników, aneksów i deklaracji wekslowych do umów, sporządzanie zestawień umów realizowanych i planowanych, sporządzanie zleceń, kompletowanie dokumentów rejestrowych firm ...
Specjalista ds. Umów Budowlanych Praca Specjalista ds. Umów Budowlanych

Rekrutują z Praca.pl