Specjalista ds. wdrażania projektu modernizacji oświetlenia zewnętrznego

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Warszawa

720 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista* ds. wdrażania projektu modernizacji oświetlenia zewnętrznego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IEN/57/01/16

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • bieżący nadzór nad wdrażanym projektem modernizacji oświetlenia zewnętrznego, w celu właściwej realizacji założonego harmonogramu jego realizacji,
  • przygotowywanie, współdziałanie przy opracowywaniu dokumentacji projektu, udział w pracach komisji przetargowych, zespołów zadaniowych i grup roboczych celem realizacji projektu, identyfikacja obszarów działalności Spółki dla wdrożenia projektu modernizacji oświetlenia zewnętrznego,
  • inicjowanie, koordynacja i nadzór nad wdrażanym projektem, w tym wdrażanie nowoczesnych technologii i systemów sterowania,
  • analiza przepisów prawnych w aspekcie wdrażanego projektu pod kątem podniesienia efektywności,
  • kompleksowa obsługa analityczno-sprawozdawcza na potrzeby realizowanego projektu,
  • analiza rynku oraz analiza rozwiązań techniczno-finansowych pozwalających na wdrażanie projektu modernizacji oświetlenia zewnętrznego.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, na kierunku elektrotechnika,
  • doświadczenie zawodowe 2 lata na stanowiskach związanych z eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność analizy danych oraz zarządzania czasem,
  • sumienność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

Zarządzamy państwową infrastrukturą kolejową.
Udostępniamy trasy kolejowe dla przewozów pasażerskich i towarowych.
Utrzymujemy i modernizujemy powierzoną nam sieć linii kolejowych z dbałością o środowisko naturalne.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Technicznych

Kierownik do spraw technicznych jest osobą zaangażowaną w nadzorowanie i koordynowanie całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania firmy lub instytucji. Kierownik ds. technicznych opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować efektywność działań wykonywanych z pomocą urządzeń technicznych, a także kontroluje wypełnianie tychże procedur. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest ...
Kierownik ds. Technicznych Praca Kierownik ds. Technicznych

Rekrutują z Praca.pl