Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    17 godz.
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Konsultant ds. Wdrożeń Wrocław
Specjalista ds. wdrożeń (systemy księgowe / systemy kadrowo-płacowe)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
2700 dni temu

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Naszym Klientem jest firma zajmująca się tworzeniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie, która aktualnie poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Specjalisty ds. księgowych / Specjalisty ds. kadr i płac, która będzie pracować w dziale wdrożeń systemów finansowo-księgowych i będzie wspierać klientów korzystających z systemów oferowanych przez firmę.

Wrocław
nr ref. SPP/WW/10/2016/1466

Zadania:
  • Praca z systemami finansowo-księgowymi tworzonymi przez firmę
  • Doradztwo w zakresie księgowości lub kadr i płac
  • Wsparcie klientów z obsługi systemów finansowo-księgowych oferowanych przez firmę
  • Udział we wdrożeniach i obsługa powdrożeniowa
  • Prowadzenie procesów związanych z migracją danych
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie klientów firmy w rozpoczęciu użytkowania wdrożonych systemów
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej

Oczekujemy:
  • Wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne
  • Doświadczenie w obsłudze księgowej lub kadrowo-płacowej firm
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, szczególnie programu MS Excel
  • Duzym atutem będzie znajomość SQL
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z helpdesk software / wdrożeń oprogramowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Skrupulatność, otwartość, komunikatywność

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

recruit_bottom2.jpg