Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Windykacji

Dial Tone Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
2638 dni temu

Ogłoszenie numer: 1512927, z dnia 2017-02-02

Dial Tone Sp. z o.o. działa w obszarze usług windykacji należności. Wśród naszych Klientów są największe instytucje z sektora finansowego (banki, firmy ubezpieczeniowe) oraz telekomunikacyjnego.

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • prowadzenie negocjacji telefonicznych z dłużnikami, kontrola stanu zadłużenia spraw.

Wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,
  • kultura osobista,
  • nienaganna dykcja,
  • zaangażowanie oraz nastawienie na osiąganie wyników,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenia pod okiem doświadczonych pracowników,
  • umowa o pracę,
  • system premiowy adekwatny do osiąganych wyników.