Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Centrum Nauki Kopernik
Warszawa
praca stacjonarna
2801 dni temu

CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

umowa na zastępstwo

Zakres obowiązków:
  • samodzielne prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w trybie pzp

  • udział w pracach komisji przetargowych

  • przygotowywanie planu zamówień publicznych

  • współpraca z Urzędem Zamówień Publicznych

  • prowadzenie rejestru i weryfikacja wniosków finansowych o zamówienia publiczne

  • przygotowywanie sprawozdania z udzielonych zamówień

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, pożądane prawnicze lub ukończone studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych

  • wymagane 3 lata doświadczenia w pracy jako specjalista ds. zamówień publicznych

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, PowerPoint, Internet)

  • wysokie umiejętności organizacyjne

  • samodzielność, dokładność i sumienność

Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (umowa na zastępstwo)

  • ambitne wyzwania w nowoczesnej instytucji kultury

  • miłą atmosferę w kreatywnym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, a dane nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Poznaj

Centrum Nauki Kopernik to:

  • królestwo eksperymentów – w Centrum znajdują się setki angażujących eksponatów. Umożliwiają one prowadzenie samodzielnych doświadczeń, wyjaśniających funkcjonowanie świata wokół nas. Eksperymentowanie pomaga zrozumieć nawet skomplikowane zjawiska.
  • przygoda i świetna zabawa - każdy, kto odważy się trochę poeksperymentować przekona się, że nauka to wciągająca i fascynująca przygoda. Wiek zwiedzającego nie ma znaczenia - wystawy są tak pomyślane, by każdy znalazł tu coś dla siebie.
  • podglądanie przyszłości - prezentujemy rozwiązania technologiczne, nad którymi naukowcy dopiero pracują.

a także:

  • teatr, w którym w role aktorów wcielają się roboty,
  • teatr Wysokich Napięć,
  • Park Odkrywców,
  • oryginalny ogród widokowy na dachu,
  • jedno z najnowocześniejszych na świecie planetariów,
  • Centrum Konferencyjne.

Proces rekrutacji