Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   podkarpackie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    1 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Dietetyk Podkarpackie
Specjalista ds. żywienia człowieka/Dietetyk

Zepter International
podkarpackie, Cała Polska
praca stacjonarna
3627 dni temu

ZEPTER

DOŁĄCZ DO NASZEJ MISJI

ZDROWIA

Zepter International to międzynarodowa firma, o szerokim asortymencie. Zepter jest obecny na 5 kontynentach i w ponad 40 krajach, a oferowane produkty powstają w wyspecjalizowanych fabrykach w Niemczech, Włoszech i Szwajcarii. Zepter to renomowana marka, ciesząca się zaufaniem ponad 80 000 000 klientów na świecie i swoich pracowników. Zepter to ponadczasowa misja, innowacyjne produkty i unikalna sieć sprzedaży, licząca ponad 130 000 przedstawicieli.

ZEPTER HOME ART – SYSTEM NACZYŃ DO ZDROWEGO GOTOWANIA

Naczynia Zepter wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej 316L, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii, tworząc system gotowania, pozwalający na przygotowanie potraw bez użycia soli, wody i smażenie bez tłuszczu. Potrawy w nich przygotowane są zdrowsze, smaczniejsze, pozbawione zbędnych kalorii, zachowują naturalny aromat, smak, składniki odżywcze, ponadto pozbawione zostają niebezpiecznych dla naszego zdrowia substancji, które mogą powstawać podczas gotowania w sposób tradycyjny. System Zepter to gotowanie w piramidzie naczyń, co gwarantuje oszczędność energii, czasu, pieniędzy i co najważniejsze. Misja HOME ART to: Jedz Zdrowo - Żyj Dłużej

POZNAJ NASZ PRODUKT I MOŻLIWOŚCI, JAKIE OFERUJE – KLIKNIJ

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ GLOBALNEJ MISJI ZDROWIA FIRMY ZEPTER

ŻYJ LEPIEJ. ŻYJ DŁUŻEJ

Miejsce pracy: Cała Polska

Nr Ref.: SD

WYJĄTKOWE
WARUNKI PRACY

DLA NOWYCH OSOBISTYCH DORADCÓW ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

OFERUJEMY
  • bezpłatne, w pełni profesjonalne szkolenie z zakresu wiedzy o produkcie i organizacji pracy,

  • stałe wsparcie ze strony trenera/menedżerów i firmy ( atrakcyjne systemy motywacji),

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • możliwość indywidualnego planowania godzin pracy,

  • brak konieczności ponoszenia własnych inwestycji,

  • możliwość uzyskania stałego wynagrodzenia,

  • atrakcyjny system premiowy.

FIRMA ZEPTER OFERUJE NIEUSTANNE WSPARCIE, POZWALAJĄC KAŻDEMU NA OSIĄGNIĘCIE SWOICH CELÓW

OCZEKIWANIA
  • wykształcenie kierunkowe,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętności organizacyjne, łatwość w prowadzeniu prelekcji mile widziana,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na realizację celów,
  • entuzjazm, kreatywność i energia.
OBOWIĄZKI
  • konsultacje dietetyczne, wywiad żywieniowy,

  • opracowywanie indywidualnej diety,

  • przeprowadzanie analizy składu (pomiar tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, zawartość wody w organizmie, masa kości)

  • ocena wieku metabolicznego, metabolizm spoczynkowy,

  • opracowanie i prowadzenie edukacji żywieniowej.

OSIĄGNIJ SUKCES DZIĘKI
DOŁĄCZENIU DO
NASZEJ MISJI ZDROWIA