Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
Specjalista Działu Obsługi Klienta Kraj / Export

Petralana SA
Bytom
praca stacjonarna
3303 dni temu

Ogłoszenie numer: 640502, z dnia 2015-03-13

Petralana SA poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • nadzór nad prowadzeniem i realizacją zamówień,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem,
  • realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia) zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • reprezentacja firmy na rynku,
  • zbieranie informacji o działaniach konkurencji/monitorowanie rynku,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • obsługa komputera i innych urządzeń biurowych,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego i j. rosyjskiego,
  • min. 2 lata doświadczenia na ww. lub podobnym stanowisku