Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-22

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

śląskie, Katowice

2016-08-22

Budownictwo / Geodezja

śląskie, Katowice

2016-08-22

Inżynieria / Projektowanie

śląskie, Katowice

2016-08-22

Budownictwo / Geodezja

śląskie, Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Sosnowiec, Mysłowice

Specjalista Energetyk- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / śląskie / Katowice

Specjalista Energetyk
Katowice
Specjalista Energetyk
Katowice
Nr Ref.: 1071396
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Twój nowy pracodawca
Będziesz pracował dla stale rozwijającej się firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji w swojej branży. W związku z rozbudową działalności i planowanym otworzeniem nowego zakładu, Nasz Klient tworzy zespół odpowiedzialny za infrastrukturę budynku i poszukuje Specjalisty Energetyka do opiekowania się instalacjami, urządzeniami oraz systemami energetycznymi.

Twoje nowe stanowisko
Będziesz odpowiedzialny za instalacje energetyczne i ciepłownicze w nowo otworzonym budynku. Do Twoich obowiązków będzie należało planowanie remontów i przeglądów instalacji, współpraca i nadzór nad pracami firm podwykonawczych, gospodarka i optymalizacja zużycia mediów w zakładzie. Będziesz usprawniał działanie systemów, kontrolował i ulepszał procedury bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Będziesz podlegał Dyrektorowi Infrastruktury i podejmował autonomiczne decyzje w obszarze instalacji energetycznych, ciepłowniczych.

Czego potrzebujesz, żeby odnieść sukces
Potrzebujesz wykazać się min. 3-letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku oraz kierunkowym wykształceniem technicznym. Powinieneś cechować się samodzielnością i umiejętnością analitycznego podejścia do problemu. Musisz posiadać uprawnienia SEP grupy G2 oraz G3. Jeśli dodatkowo potrafisz w stopniu komunikatywnym porozumiewać się j. angielskim będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko.

Co dostaniesz w zamian
W zamian otrzymasz wynagrodzenie podstawowe na rynkowym poziomie wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym. Będziesz mógł liczyć na dodatkowe benefity takie jak atrakcyjny system premiowy oraz dofinansowanie prywatnej opieki medycznej czy pozazawodowych aktywności sportowych. Będziesz mógł realizować swoje ambicje w stale rozwijającej się firmie.

Co musisz zrobić
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij do nas aktualną wersję swojego CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl