Specjalista Energetyk
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Specjalista Energetyk

Poznaj stanowisko:
Energetyk

Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...


czytaj więcej: Energetyk

Praca Energetyk

Specjalista Energetyk - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Energetyka / Elektronika / Przemysł / Produkcja / śląskie / Dąbrowa Górnicza

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Specjalista ds. analiz systemów energetycznych EMCA VOLT Sp. z o.o śląskie

Specjalista ds. Serwisu – układy hydrauliczne TBS Consulting śląskie

Młodszy specjalista ds. lean manufacturing w branży Automotive Grafton Recruitment śląskie

Specjalista ds. Technologii Advisory Group TEST Human Resources śląskie

Kontroler Jakości International Quick Service Sp. z o.o. śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Specjalista Energetyk
Dąbrowa Górnicza
Specjalista Energetyk
Dąbrowa Górnicza
Nr Ref.: 1071124
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji na stanowisko specjalisty energetyka w dziale utrzymania ruchu.

Rekrutacja związana jest z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego w Dąbrowie Górniczej oraz budową struktur działu utrzymania ruchu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie remontów i przeglądów instalacji energetycznych w zakładzie, diagnostykę i usprawnianie układu energetycznego, gospodarkę mediami i redukcję zużycia mediów, a także nadzorowanie prac firm podwykonawczych.

Idealny Kandydat/Kandydatka powinien posiadać wykształcenie techniczne kierunkowe, kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na zbliżonym stanowisku, a także uprawnienia G1, G2, G3 oraz znajomość norm i przepisów prawnych w zakresie instalacji elektrycznych. Od Kandydatów oczekujemy także dobrze rozwiniętych zdolności organizacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole. Warunkiem koniecznym jest także gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Nasz klient oferuje pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, udział w otwarciu nowego zakładu oraz tworzenie struktur działu utrzymania ruchu w nowoczesnym parku maszynowym. Dodatkowo nasz klient oferuje szereg benefitów takich jak m.in. dofinansowanie do posiłków czy szkolenia językowe.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania CV.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS