Specjalista Księgowy

HART Sp. z o.o.

Opole

4 dni temu

Potrafisz myśleć logicznie, szybko i konstruktywnie reagujesz na zmiany?
Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i zaangażowaną?
Chcesz uczestniczyć w dalszym rozwoju Firmy?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - jesteś osobą, której szukamy!

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: OPO/DF

Opis stanowiska:

  • prowadzenie wybranych ewidencji księgowych
  • kontrola prawidłowości i uzgadnianie sald księgi głównej
  • nadzór nad księgami zagranicznych oddziałów oraz łączenie sprawozdań
  • przygotowywanie sprawozdań na potrzeby wewnętrzne Spółki, instytucji zewnętrznych
  • współudział w tworzeniu wewnętrznych procedur zapewniających prawidłowość prowadzenia ksiąg
  • czynny udział w modelowaniu systemu ERP w zakresie procesów księgowych

Oczekiwania:

  • znajomość prawa bilansowego oraz podatkowego
  • dwuletnie doświadczenie na stanowisku księgowego lub w firmie audytorskiej
  • zdolności analityczne
  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel

Oferujemy:

  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość poznawania biznesu w dynamicznej i kompleksowej organizacji o charakterze międzynarodowym

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Poznaj

Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych i motocykli

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Księgowości

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Specjalista ds. Księgowości Praca Specjalista ds. Księgowości

Rekrutują z Praca.pl