Specjalista Projektant Systemów Automatyki

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Toruń

11 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Toruniu na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: sp. ser aut-tor/2018

Opis stanowiska:
  • tworzenie dokumentacji elektrycznych na platformie CAE uznanego producenta
  • tworzenie dokumentacji elektrycznych dla rozwiązań aplikacyjnych: systemów napędowych; rozdziału i dystrybucji mocy; PLC, HMI lub Safety
  • udział w wizjach lokalnych, prowadzenie uzgodnień technicznych i ustaleń zakresu realizacji
  • kosztorysowanie elementów rozwiązań technicznych
  • prowadzenie analiz ofert dostawców optymalnych kosztowo i technicznie
  • nadzór projektowy podczas prefabrykacji, instalacji i rozruchów wstępnych
  • kompletowanie, katalogowanie i archiwizowanie dokumentacji realizacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Elektronika, Automatyka, Energetyka)
  • dobra znajomość narzędzi projektowych CAE, platform: EPLAN, WSCAD lub AUTOCAD
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • znajomość rozwiązań sprzętowych systemów PLC, HMI, Safety
  • dobra znajomość napędów AC/DC
  • uprawnienia SEP lub brak przeciwskazań do ich uzyskania
  • ogólna wiedza z zakresu rozwiązań automatyki, hydrauliki, pneumatyki
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • samodzielną pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Rekrutują z Praca.pl