Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista SCCM

ZF TRW
dolnośląskie
praca stacjonarna
2534 dni temu

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

Workplace: Częstochowa

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, konfiguracja i wsparcie dla Microsoft System Center Configuration Manager 2012 oraz powiązanych produktów (Microsoft Intune)

  • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi, serwerami, stacjami roboczymi i ich aktualizacją oraz dystrybucją paczek instalacyjnych wykorzystując system SCCM

  • Opracowanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji narzędzi i procesów na potrzeby klientów wewnętrznych i/lub zewnętrznych zgodnie z korporacyjnymi globalnymi standardami IT

  • Coaching oraz mentoring współpracowników (lokalnie i globalnie)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka, Fizyka, Elektronika lub pokrewne

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w udzielaniu 2 – i/lub 3- linii wsparcia dla klienta wewnętrznego i/lub zewnętrznego w środowisku o średniej bądź dużej skali

  • Praktyczne doświadczenie związane z utrzymaniem, implementacją i rozwiązywaniem problemów związanych z SCCM w środowisku korporacyjnym

  • Umiejętność tworzenia paczek instalacyjnych i ich dystrybucji

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows Server 2008-2012 wraz z powiązanymi usługami (AD, GPO, WSUS, DNS)

  • Preferowana znajomość PowerShell lub innego języka skryptowego w stopniu dobrym

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość procesów opartych o dobre praktyki ITIL

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami

  • Praca w międzynarodowym zespole

  • Pakiet relokacyjny

  • Program treningowy

  • Pakiet dodatkowych benefitów, prywatna opieka medyczna

  • Elastyczne godziny pracy