Podobne oferty pracy

Specjalista Ubezpieczeniowy

Klient portalu Praca.pl

247 dni

Ogłoszenie numer: 942068, z dnia 2016-01-25

LIDER RYNKU UBEZPIECZEŃ

poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Chcesz być szefem? Zostań agentem największej firmy ubezpieczeniowej w Polsce!

Co robią nasi agenci:

  • nawiązują kontakty z klientami
  • poznają ich potrzeby i oczekiwania
  • pomagają klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji
  • zawierają umowy ubezpieczeniowe z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami

Wymagania

Jakich osób szukamy:

  • otwartych na nowe kontakty i znajomości
  • umiejętnie zarządzających własnym czasem
  • zmotywowanych do samodzielnej pracy
  • gotowych otworzyć własną działalność gospodarczą lub poszerzyć obecną
  • z minimum średnim wykształceniem

Mile widziani kandydaci:

  • z doświadczeniem w pracy z klientem
  • pracujący na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym prowizje i premie
  • konkursy z wyjątkowymi nagrodami
  • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 12 miesiącach pracy
  • szkolenia, kursy oraz pomoc i wsparcie kierownika sprzedaży
  • indywidualną ścieżkę kariery
  • wsparcie na każdym szczeblu kariery
  • umowę agencyjną z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy jest osobą, zawierającą umowy ubezpieczeniowe z klientami w imieniu zakładu ubezpieczeniowego, od którego uzyskał upoważnienie. Agent działa w interesie tego zakładu, może być osobą fizyczną, działającą na podstawie formalnego upoważnienia lub osobą prawną (wtedy obowiązki agenta wykonują zatrudnione jednostki, działające w oparciu o zezwolenie, wydawane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy ...

Rekrutują z Praca.pl