Specjalista Ubezpieczeniowy
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Specjalista Ubezpieczeniowy

Poznaj stanowisko:
Agent Ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy jest osobą, zawierającą umowy ubezpieczeniowe z klientami w imieniu zakładu ubezpieczeniowego, od którego uzyskał upoważnienie. Agent działa w interesie tego zakładu, może być osobą fizyczną, działającą na podstawie formalnego upoważnienia lub osobą prawną (wtedy obowiązki agenta wykonują zatrudnione jednostki, działające w oparciu o zezwolenie, wydawane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy ...

czytaj więcej: Agent Ubezpieczeniowy

Praca Agent Ubezpieczeniowy

Specjalista Ubezpieczeniowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Ubezpieczenia / pomorskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Specjalista ds. ubezpieczeń MAK Investments S.A. pomorskie

Agent Ubezpieczeniowy Aviva Sp. z o.o. pomorskie

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Osobowych TER Enterprises, Tomasz Rosa pomorskie

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Medycznych Medicalex Elżbieta Rosa pomorskie

Młodszy Specjalista ds. Produktów Finansowych Sygma Bank pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 942068, z dnia 2016-01-11

Klient portalu Praca.pl

LIDER RYNKU UBEZPIECZEŃ

poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Chcesz być szefem? Zostań agentem największej firmy ubezpieczeniowej w Polsce!

Co robią nasi agenci:

  • nawiązują kontakty z klientami
  • poznają ich potrzeby i oczekiwania
  • pomagają klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji
  • zawierają umowy ubezpieczeniowe z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami

Wymagania

Jakich osób szukamy:

  • otwartych na nowe kontakty i znajomości
  • umiejętnie zarządzających własnym czasem
  • zmotywowanych do samodzielnej pracy
  • gotowych otworzyć własną działalność gospodarczą lub poszerzyć obecną
  • z minimum średnim wykształceniem

Mile widziani kandydaci:

  • z doświadczeniem w pracy z klientem
  • pracujący na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym prowizje i premie
  • konkursy z wyjątkowymi nagrodami
  • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 12 miesiącach pracy
  • szkolenia, kursy oraz pomoc i wsparcie kierownika sprzedaży
  • indywidualną ścieżkę kariery
  • wsparcie na każdym szczeblu kariery
  • umowę agencyjną z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS