Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Underwriter Warszawa
Specjalista - underwriter (ubezpieczenia majątkowe)

Grupa ubezpieczeniowa UNIQA
Warszawa
praca stacjonarna
2227 dni temu

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.
W 2014 r. UNIQA otrzymała tytuł "Solidny Pracodawca".

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert oraz zawieranie umów ubezpieczenia dla Klientów korporacyjnych w segmencie dużych podmiotów gospodarczych
  • prowadzenie negocjacji z brokerami / klientami
  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa prowadzenie aktywnej współpracy z brokerami lub klientami
  • prowadzenie oceny ryzyka w ramach powierzonych kompetencji merytorycznych,
  • tworzenie raportów i statystyk sprzedażowych w tym analiza portfela,
  • analiza SIWZ i przygotowywanie dokumentacji przetargowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w analizie SLIP-ów brokerskich oraz dokumentacji przetargowych SIWZ
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie ubezpieczeniowej
  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych, w tym ubezpieczeń majątkowych
  • znajomość rynku ubezpieczeniowego, w szczególności rynku brokerskiego
  • umiejętności negocjacyjne
  • nastawienie na cel, zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dokładność w analizie i przygotowaniu dokumentów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co możemy Tobie zaoferować?

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • kafeterię benefitową (w tym karta MultiSport)
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • troskę o Twoje zdrowie (opiekę medyczną, bezpłatne szczepienia przeciw grypie)
UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program "Równe szanse". Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.