Specjalista utrzymania ruchu

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 1915739, z dnia 2018-02-20

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta producenta grzejników łazienkowych i grzejników dekoracyjnych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Doglądanie wszystkich linii i urządzeń
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Uruchamianie/rozruch maszyn
  • Ustawianie odpowiednich parametrów
  • Działania konserwacyjne i serwisowe maszyn

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 1 zmianowym (od poniedziałku do piątku 7-15)
  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym
  • Uprawnienia elektryczne SEP
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Komunikatywność, chęć rozwoju

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie godzinowe 20,35 zł brutto (podstawa i premia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Serwis Personalny Sp. z o.o. za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Serwis Personalny Sp. z o.o. Agnecja z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji. Dekada pręnego działania na rynku zasobów ludzkich zobowiązuje do przestrzegania stanadarów i polityki uczciwego podejścia do każdego aplikanta.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Rekrutują z Praca.pl