Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wydziale Rekrutacji i Rozwoju

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2886 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 181296
  • Data ukazania się ogłoszenia: 24 maja 2016 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wydziale Rekrutacji i Rozwoju

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Ministerstwo Rozwoju
    Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi
    ul. Plac Trzech Krzyży 3/5
    00-507 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • realizowanie rekrutacji zewnętrznych i wewnętrznych, w tym: przygotowywanie i upowszechnianie ogłoszeń o wolnych stanowiskach pracy i wynikach naboru, weryfikacja aplikacji kandydatów pod kątem formalnym, udział w pracach zespołu/komisji rekrutacyjnej, przygotowywanie i/lub weryfikacja narzędzi rekrutacyjnych,
  • monitorowanie sporządzania ocen pracowników, w tym: monitorowanie terminowości sporządzania ocen okresowych, weryfikacja poprawności sporządzenia ocen z aktami wewnętrznymi i zewnętrznymi, doradzanie i wspieranie pracowników w procesie oceny okresowej
  • zarządzanie systemem kompetencji, w tym: opracowywanie i aktualizowanie księgi kompetencyjnej Ministerstwa, budowanie profili kompetencyjnych dla poszczególnych stanowisk pracy,
  • opracowywanie rozwiązań dla Ministerstwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, w tym: tworzenie projektów regulacji wewnętrznych i wzorów dokumentów z zakresu polityki kadrowej, aktualizacja istniejących procedur z zakresu ZZL,
  • zarządzanie indywidualnymi programami rozwoju zawodowego, w tym: monitorowanie terminowości opracowywania i realizacji indywidualnych ścieżek rozwoju zawodowego, weryfikacja poprawności sporządzenia IPRZ pod kątem zgodności z aktami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • wsparcie w zarządzaniu projektami z obszaru ZZL, w szczególności finansowanymi ze środków POPT.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego, liczne kontakty telefoniczne, bezpośrednie i elektroniczne,
    – praca przy komputerze z użyciem innych urządzeń biurowych (m.in.: fax, xero, skaner),
    – praca zarówno samodzielna, jak i zespołowa,
    – udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych - uzgadnianie stanowisk.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych tylko na jednym/na innym piętrze,
    – winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
    – wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    – wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane za pomocą platformy przyschodowej,
    – sale konferencyjne na V piętrze dostępne za pomocą schodołazu,
    – ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
    – praca w pokoju wieloosobowym.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów z zakresu ustawy o służbie cywilnej oraz aktów wykonawczych,
    • wiedza z zakresu rekrutacji i selekcji,
    • znajomość przepisów prawa pracy dotyczących nawiązywania stosunku pracy,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
    • rzetelność,
    • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
    • współpraca,
    • komunikacja,
    • myślenie analityczne.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów