Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista w Wydziale Analizy Pracy i Naborów w Biurze Dyrektora Generalnego

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3453 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 164102
  • Data ukazania się ogłoszenia: 28 października 2014 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • do spraw analizy pracy i naborów
  • w Wydziale Analizy Pracy i Naborów w Biurze Dyrektora Generalnego

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. Nowogrodzka 1/3/5, 00-513 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • uczestniczenie w realizacji procesu sporządzania i aktualizacji opisów stanowisk pracy pracowników Ministerstwa,
  • udział w procesie organizowania i przeprowadzania naborów na wolne stanowiska pracy w służbie cywilnej w Ministerstwie,
  • uczestniczenie w wykonywaniu zadań związanych z organizowaniem staży i praktyk na rzecz Ministerstwa,
  • udział w pracach związanych z organizacją wolontariatu w Ministerstwie.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca administracyjno-biurowa. Opracowywanie dokumentów, prace i czynności koncepcyjne i biurowe. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Budynek przy ul. Nowogrodzkiej 1/3/5 jest dostępny i dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
    Wewnątrz zapewniona jest odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych umożliwiająca poruszanie się osobom na wózku inwalidzkim, a także drzwi wewnętrzne o odpowiedniej szerokości. W budynku znajdują się trzy windy i jedna platforma transportowa, które umożliwiają wjazd osobie na wózku inwalidzkim, oraz łazienki dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
    W budynku nie występują uciążliwe, szkodliwe czy niebezpieczne warunki pracy.
    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe magisterskie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (co najmniej na poziomie B2),
    • znajomość ustawy o służbie cywilnej,
    • znajomość regulacji prawnych z zakresu dokonywania opisów i wartościowania stanowisk pracy w służbie cywilnej,
    • znajomość ustawy o dostępie do informacji publicznej,
    • znajomość ustawy o ochronie danych osobowych,
    • znajomość ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz aktów wykonawczych,
    • znajomość ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie,
    • znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego,
    • znajomość ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
    • komunikatywność,
    • znajomość obsługi komputera: MS Office.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów