Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Windykator Warszawa
Specjalista w Wydziale Egzekucji Należności Biura Dyrektora Generalnego

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3337 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 167355
  • Data ukazania się ogłoszenia: 27 lutego 2015 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • do spraw windykacji dochodów Skarbu Państwa pobieranych przez UKE
  • w Wydziale Egzekucji Należności Biura Dyrektora Generalnego

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    01-211 Warszawa, ul. M. Kasprzaka 18/20

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • udział w prowadzeniu spraw związanych z windykacją dochodów Skarbu Państwa w zakresie opłat przewidzianych w ustawie Prawo telekomunikacyjne;
  • udział w prowadzeniu spraw związanych z umarzaniem, rozkładaniem na raty i odraczaniem terminów płatności należności pobieranych przez UKE;
  • sporządzanie okresowych raportów i analiz z prowadzonych działań windykacyjnych i z zakresu ulg podatkowych.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie;
    Stres związany z obsługą klientów zewnętrznych.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Praca przy komputerze, możliwość poruszania się po budynku, w którym znajdują się windy, brak barier architektonicznych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe w dziedzinie prawa lub administracji;
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • Znajomość ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, Ordynacja podatkowa, Prawo telekomunikacyjne wraz z aktami wykonawczymi, o finansach publicznych.
    • Znajomość podstaw ustrojowych państwa;
    • Posiadanie kompetencji w zakresie: skuteczna komunikacja; umiejętność współpracy; umiejętności analityczne; pozytywne podejście do klienta.
wymagania dodatkowe
  • znajomość ustaw Kodeks spółek handlowych oraz Prawo upadłościowe i naprawcze;
  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów