Specjalista wsparcia technicznego
pl / en

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

łódzkie, Łódź, Wieluń, Łowicz, Skierniewice

2016-06-24

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

łódzkie, Łódź

2016-06-24

Serwis / Technika / Montaż

2016-06-24

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

2016-06-23

łódzkie, Łódź/ Koluszki - bezpłatny dojazd z Koluszek

Specjalista wsparcia technicznego- Ogłoszenie archiwalne

Praca Besthr / Informatyka / Administracja / Serwis / Technika / Montaż / łódzkie / Łódź

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 944200, z dnia 2016-01-12

Dla naszego klienta, łódzkiej, prężnie działającej firmy zajmującej się projektowaniem, instalacją oraz serwisem podsystemów automatyki budynkowej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • obsługa serwisowa systemów niskoprądowych (CCTV, SSWIN, SAP, BMS)
  • obsługę zgłoszeń związanych z funkcjonowaniem ww. systemów
  • doradztwo techniczne w zakresie obsługiwanych systemów
  • współudział w zakresie rozwoju produktów

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektronik, automatyk, informatyk)
  • min. roczne doświadczenie w zakresie serwisu i instalacji niskoprądowych
  • znajomość montażu, konfiguracji urządzeń oraz norm związanych z instalacjami
  • znajomość zagadnień z zakresu układów automatyki i elektroniki
  • mile widziana znajomość sieci komputerowych LAN oraz baz danych MS SQL
  • nastawienie na rozwój kwalifikacji
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju: technicznego oraz stanowiskowego