Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista XML

Britenet
Warszawa
praca stacjonarna
2684 dni temu

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?

Po prostu do nas dołącz…

Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce. Najlepsze miejsce pracy IT 2015 w Polsce (wg. Computerworld).

Zobacz co się u nas dzieje na:

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Nasze oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość XML, XSLT

  • Znajomość języka JavaScript (podstawy)

  • Około 1-2 lata komercyjnego doświadczenia

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe / techniczne

  • Mile widziana znajomość Adobe LifeCycle

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Kluczowe zadania:
  • Parametryzacja szablonów wydruków i notyfikacji e-mail/SMS przy wykorzystaniu technologii Adobe Livecycle Designer, XML, XSLT, XSD, HTML, podstaw Javascript

  • Udział w testach i wsparcie w przypadku zgłaszanych problemów

  • Współpraca z zespołami analityków, testerów oraz zewnętrznymi dostawcami usług IT

Naszym pracownikom oferujemy:
  • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie

  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)

  • AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską

  • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalne

  • ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków

  • ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.