Specjalista Zapewnienia Jakości

POLPHARMA S.A.

Starogard Gdański

4 dni temu

Operacyjne Zapewnienie Jakości, Formy Stałe

Miejsce pracy: Starogard Gdański

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

Obsługa jakościowa produktów kontraktowych polegająca na:

  • nadzorowanie i przestrzeganie zasad GMP oraz weryfikowanie dokumentacji w obszarach produkcyjnych pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi Spółki oraz aktualnymi regulacjami.
  • wdrażanie nowych wytycznych GMP oraz dobrych praktyk w obszarach produkcyjnych
  • opiniowanie i zatwierdzanie dokumentów GMP
  • prowadzenie działań wyjaśniających w przypadku incydentów i odchyleń jakościowych
  • udział w rozwiązywaniu problemów dot. jakości produktów
  • przygotowywanie obszarów produkcyjnych do inspekcji i audytów oraz udział w ich przebiegu
  • udział w projektach dotyczących procesów produkcyjnych i jakościowych oraz projektach wdrażania nowych produktów i transferach technologii
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń dot. wymagań GMP
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych
  • znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego oraz regulacji związanych z farmaceutykami
  • rozumienie technologii analitycznych związanych z oceną produktów farmaceutycznych oraz zagadnień walidacji w produkcji farmaceutycznej
  • znajomość systemów zarządzania jakością
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • umiejętności komunikacyjne
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny

Poznaj

Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Intensywnie budujemy swoją pozycję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu. Odniesiony sukces przekładamy na dalszy rozwój i inwestycje w pracowników. Kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej oraz mottem "Ludzie pomagają Ludziom". Chcemy oferować lekarzom, farmaceutom oraz pacjentom serwis o najwyższej jakości, a dla pracowników być najlepiej ocenianym miejscem pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Rekrutują z Praca.pl