Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2599 dni temu
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 8835

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

 praca w warunkach stresu (w tym stres związany z finansowym charakterem wykonywanych czynności),
 zagrożenie korupcją – zlecenia na realizację zadań dla usługodawców, średnio kilka w kwartale,
 stres związany z reprezentowaniem MR na zewnątrz, np. podczas współpracy ze zleceniobiorcami usług.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

 węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych na każdej kondygnacji,
 praca w pokoju wieloosobowym,
 praca przy komputerze oraz przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner.
 winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
 wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
 wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane za pomocą platformy przyschodowej,
 sale konferencyjne na V piętrze dostępne za pomocą schodołazu,
 ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,

Zakres zadań

  • obsługa finansowa i techniczna wydatkowania środków w ramach Priorytetu Pomoc Techniczna dla Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej (EWT) i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa (EISP),
  • formalno-finansowa weryfikacja wniosków o dofinansowanie projektu w ramach pomocy technicznej,
  • organizacja spotkań, konferencji, szkoleń,
  • koordynacja poprawności sporządzania dokumentów księgowych dotyczących organizowanych wydarzeń,
  • sporządzanie wniosku o płatność z realizacji projektu pomocy technicznej w ramach Programów EWT i EISP,
  • monitorowanie wydatkowania środków w ramach projektów pomocy technicznej,
  • przygotowywanie i aneksowanie umów/decyzji o dofinansowanie projektów pomocy technicznej,
  • nadzór nad realizacją polityki szkoleniowej,
  • koordynacja zmian Jednolitego Rzeczowego Wykazu Akt zgłaszanych przez Departament.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • ogólna wiedza na temat programów EWT i EISP (typy, charakterystyka, nazwy Programów),
  • wiedza z zakresu wdrażania projektów pomocy technicznej,
  • rzetelność,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
  • współpraca,
  • komunikacja,
  • myślenie analityczne
  • umiejętność obsługi komputera(arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu, Internet, poczta elektroniczna).
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe