Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2494 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 12403

Warunki pracy

Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie.
Stanowisko pracy spełnia wymogi zatrudnienia pracownika administracyjno-biurowego.

Praca w budynku 7-piętrowym, wyposażonym w windy, dostosowanym do osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zakres zadań

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników Izby Administracji Skarbowej w Warszawie oraz podległych jednostek w celu zapewnienia właściwego i bezpiecznego funkcjonowania wymienionych jednostek poprzez wdrożenie właściwej umiejętności informatycznego systemu podatkowego, programów użytkowych oraz innych wdrażanych lokalnie lub centralnie aplikacji – samodzielna realizacja zadania.
  • Samodzielne analizowanie błędów aplikacji i testowanie zgłaszanych problemy na bazach szkoleniowych, w celu udzielenia właściwej odpowiedzi pracownikom komórek Izby Administracji Skarbowej w Warszawie oraz podległym jednostkom (użytkownikom wersji produkcyjnych) w zgłaszanych problemach, związanych z prawidłową obsługą oraz nowymi wydaniami poszczególnych aplikacji.
  • Wspieranie użytkowników Izby Administracji Skarbowej w Warszawie oraz podległych jednostek poprzez: instruktaże, wyjazdy wdrożeniowe, konsultacje i doraźną pomoc telefoniczną w celu zapewnienia właściwego i bezpiecznego funkcjonowania eksploatowanych aplikacji w wymienionych jednostkach oraz utrzymania prawidłowego wdrożenia systemów informatycznych - samodzielna realizacja zadania.
  • Obsługa użytkowników z wykorzystaniem Regionalnej Pomocy Informatycznej (RPI), (w tym: obsługa zgłoszeń, - prowadzenie instruktażu, szkolenia stanowiskowego oraz wsparcie użytkownika infrastruktury informatycznej w zakresie obsługi sprzętu i aplikacji) w celu zapewnienia bezpiecznej i bezawaryjnej pracy.
  • Udział w projektach informatycznych realizowanych na szczeblu centralnym przez Ministerstwo Finansów i regionalnym przez Izbę Administracji Skarbowej w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania jednostek poprzez przekazanie zdobytej wiedzy podczas organizowanych szkoleń, instruktaży i konsultacji.
  • Sporządzanie informacji i sprawozdań z zakresu funkcjonowania stanowiska w celu dostarczenia informacji dla potrzeb Kierownictwa i innych instytucji oraz prowadzenie wymaganych na stanowisku ewidencji i rejestrów w celu monitorowania załatwianych spraw.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy biurowej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny)
  • Znajomość procedury administracyjnej i przepisów prawa podatkowego
  • Umiejętność argumentowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie udokumentowane certyfikatem lub dyplomem przygotowanie do prowadzenia szkoleń np "Akademia Trenera"