Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Cyfryzacji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2380 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 16659

Warunki pracy

Praca w stresie i pod presją czasu;
Elastyczne godziny pracy.
Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie.

Budynek częściowo dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zakres zadań

  • wsparcie Kierownika Projektu w bieżącym zarządzaniu realizacją projektów i zmian w obszarze Systemu Rejestrów Państwowych (SRP);
  • udział w planowaniu, organizowaniu, monitorowaniu i komunikowaniu zadań projektowych;
  • prowadzenie wyznaczonych działań projektowych zgodnie z standardami, w tym prowadzenie dokumentacji projektowej;
  • udział w raportowaniu postępów prac projektowych, w tym zbieranie statusów realizacji poszczególnych zadań;
  • tworzenie, utrzymywanie i aktualizowanie repozytorium dokumentów projektowych;
  • udział w pracach projektowych, w szczególności w analizach i testach odbiorowych;
  • aktywne dbanie o dobrą komunikację i wymianę informacji w zespole projektowym;
  • aktywne dbanie o zgodność realizacji projektu z metodyką zarządzania projektami w resorcie cyfryzacji.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze realizacji projektów IT
  • znajomości metodyk zarządzania projektem;
  • znajomość zagadnień z obszaru systemu rejestrów państwowych (PESEL, RSC, RDO);
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność skutecznej komunikacji;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie w zakresie metodyk zwinnych np. SCRUM oraz w zakresie zarządzania projektem (Prince2 lub PMI);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • znajomość aplikacji: MS Project, Jira.