Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2382 dni temu
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 16765

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa, praca przy monitorze ekranowym, co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy, praca przy oświetleniu mieszanym, zagrożenie korupcją, brak wind/platform dla osób niepełnosprawnych, brak podjazdów dla osób niepełnosprawnych, drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, występują bariery wejścia na parter - schody.

Zakres zadań

  • prowadzenie ewidencji głównej psów i koni służbowych oraz sporządzanie dokumentacji związanej z ich przekwalifikowaniem i wycofaniem,
  • potwierdzanie pod względem merytorycznym zgodności ponoszonych kosztów z tytułu wyżywienia koni i psów służbowych,
  • sporządzanie w oparciu o plan zamówień publicznych dokumentacji w zakresie przeprowadzania procedury zakupu psów i koni służbowych oraz usług weterynaryjnych o wartości zamówienia określonej według odrębnych przepisów,
  • przygotowywanie wniosków wraz ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia publicznego na zakup psów i koni oraz usług weterynaryjnych przy określeniu przedmiotu zamówienia i wartości szacunkowej zamówienia,
  • uczestniczenie w przygotowaniu projektów rocznego planu zamówień publicznych, planu potrzeb finansowych i materiałowych, w tym szacowanie wartości zamówienia,
  • sporządzanie dokumentacji związanej z realizacją umów i porozumień dotyczących zakupu psów i koni oraz usług weterynaryjnych,
  • uczestniczenie w pracach komisji przetargowych związanych z zakupem psów i koni służbowych w charakterze dysponenta środków finansowych,
  • uczestniczenie w pracach zespołów zadaniowych powołanych do realizacji czynności związanych z organizacją wyżywienia i zakwaterowania dla sił wsparcia kierowanych do dyspozycji Komendanta Stołecznego Policji.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • znajomość ustaw: prawo zamówień publicznych, o finansach publicznych w zakresie zasad gospodarowania środkami publicznymi,
  • umiejętności: stosowania prawa w praktyce, dokładność, komunikatywność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy w zespole