Podobne oferty pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym zleceniodawcą jest międzynarodowa firma transportowo-spedycyjna świadcząca usługi z zakresu frachtu drogowego, lotniczego oraz morskiego. Aktualnie, do dynamicznie rozwijającego się oddziału firmy poszukujemy doświadczonych i ukierunkowanych na rozwój zawodowy kandydatów do pracy na stanowisku:

Spedytor międzynarodowy (FTL)

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń, Bygdoszcz

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za organizowanie transportów drogowych (FTL) w relacjach międzynarodowych, a w szczególności:

  • nadzorowanie realizacji zleceń spedycyjnych
  • dobór przewoźników i środków transportu
  • negocjowanie cen i warunków transportu
  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń
Wymagania:

Od potencjalnego kandydata oczekujemy:

  • min. 2 - letniego doświadczenia zawodowego w obszarze spedycji
  • bardzo dobrej znajomości rynku transportowego
  • dobrej znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z Klientami
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz wytrwałości i zaangażowania w wykonywane obowiązki
Oferujemy:
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełną wyzwań pracę w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój
  • realną perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

Poznaj

Logart Personnel Consulting

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl