Zobacz więcej ofert pracy

Spedytor Międzynarodowy

Talentica
lubuskie
praca stacjonarna
3544 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, specjalisty w obsłudze przewozów towarowych i spedycji, firmy świadczącej kompleksowe usługi logistyczno-magazynowe, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie
Nr Ref.: TRE/001/BC/P
Zadania:
  • obsługa bieżących zleceń
  • wysyłanie ofert do Klientów
  • udzielanie odpowiedzi Klientom na temat ofert
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • praca zdalna

Wymagania:
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski
  • umiejętność organizacji pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjność

Oferujemy:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielne stanowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • umowa o pracę
  • 3 miesięczny okres próbny

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922