Sprzedawca Dział Foto-Info/RTV

Auchan Polska Sp. z o.o.

Rumia

16 dni temu

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:
Rumia
Nasza gwarancja:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera
  • Wzajemny szacunek
Twoje zadania na co dzień:
  • Profesjonalna obsługa klienta dbając o dobre relacje
  • Doradzanie klientom produktów odpowiednich do ich potrzeb
  • Dbałość o produkty i ich oznaczenia
Benefity
prywatna opieka medyczna
karta multisport
dofinansowanie posiłków
dofinansowanie do wypoczynku
bony świąteczne
bilety do kina
akcjonariat pracowniczy
W zamian za:
  • Dobre rozeznanie w obszarze sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Nastawienie na współpracę i dzielenie się wiedzą w zakresie produktów
  • Otwartość na potrzeby klienta
  • Zamiłowanie do elektroniki
Od nas dostajesz:
  • Możliwość doradzania i polecania klientom najlepszych dla nich produktów
  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w
      dodatkowych projektach
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata

Poznaj

Dlaczego warto?

Dziś największy hipermarket, Auchan Wola w Warszawie, ma powierzchnię prawie 18 tys. m2. Przez 15 lat działalności w Polsce Auchan ugruntowało swoją pozycję i stało się marką bardzo dobrze ocenianą przez swoich klientów. W rankingach cenowych sklepy Auchan zawsze plasują się jako najtańsze.

Poznaj stanowisko: Pracownik Sklepu

Pracownik sklepu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą zaangażowaną w organizowanie warunków dla bieżącego funkcjonowania sklepu, bez względu na rodzaj sprzedawanych w nim artykułów. Bardzo ogólna charakterystyka stanowiska przekłada się także na luźny zakres obowiązków osoby na nim obsadzonej – zależą one w praktyce od charakteru sklepu, rodzaju sprzedawanych w nim artykułów, czy ...
Pracownik Sklepu Praca Pracownik Sklepu

Rekrutują z Praca.pl